• bilgi@dentova.com.tr
  • 0332 248 10 00

Diş kaybı veya hasar görmüş dişler için size sunulan tedaviler düşünüldüğünde, implant tedavisi en yaygın ve etkili prosedürlerden biridir. İmplant diş hekimliği, diş hekimliği alanının tüm yönlerini restoratif diş hekimliğine yönelik tek bir kapsamlı yaklaşımda birleştirir. Diş implantı, temel olarak, zarar görmüş bir diş veya dişlerin kalıcı olarak değiştirilmesini sağlamak için ağzınızın veya çenenizin kemiğine kaynaştırılan bir metaldir. Dental implant teknikleri son birkaç yılda önemli ölçüde iyileşmiştir. Günümüzün diş implantı prosedürleri her zamankinden daha dayanıklı ve güvenilirdir ve 6 hafta gibi kısa bir sürede gülümsemenizi geri kazanmanıza ve dişlerinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir. Diş restorasyonu için diğer seçenekleri düşünmeden önce, sizin için doğru prosedürü belirlemek için deneyimli ve bilgili bir ağız cerrahına danışmanız önemlidir.

Diş teli bozuk ya da yamuk olan dişlerin tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde hastalar daha düzgün bir gülümsemeye, sağlıklı dişlere ve diş etlerine sahip olurlar. Diş teli tedavisinde sadece dişlerin düzeni değil ağız yapısının düzeni de iyileştirilir. Çene ve diş orantısı oluşturulur. Diş teli uygulaması yapan merkezimiz kısa sürede istenen diş görünümüne kavuşmanız için hizmet vermektedir.

eçmişten günümüze sürekli duyduğumuz ağız bakımı aslında sadece diş fırçalamaktan ibaret değildir. En çok kullandığımız kaslardan biri olan çene kaslarımız diş bakımıyla doğrudan ilişkilidir.  Düzenli olarak temizlik ve bakım yapılmazsa dişleriniz ve diş etlerindeki hasarlar, geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle dişlerinizi düzenli fırçalasanız da düzenli aralıklarla diş hekiminize kontrol ettirmeniz gereklidir. Konya diş hekimi, evde uygulanmayan ekstra yapılması gereken ağız ve diş temizlik bakım işlemlerini kişiye özel tedavilerle uygulamaktadır. Dişlerinizin beyazlatılması, tartar temizliği, diş eti bakımı gibi detaylı işlemleri uzman hekimlerimiz yapmaktadır. Bu tedaviler düzenli olarak uygulandıktan sonra ağız sağlığınız her zaman bir adım önde olacaktır.

Konya diş hekimi kliniğimizi, dişlerinizin rutin kontrolü ve çeşitli bakım işlemleri için tercih edebilirsiniz. Diş bakım önerileri, diş çekimi ve implant diş uygulaması, protez diş tedavi ve uygulamaları diş teli uygulaması ve diş eti tedavisi gibi tamamen uzmanlık ve deneyim gerektiren işlemlerde diş hekimlerimize güvenebilirsiniz. Alanında uzun yıllar aldıkları eğitimin yanı sıra hekimlerimiz yıllarca tecrübe ve deneyim sahibi olmak için özveriyle çalışmışlardır.  Siz de muayene ya da bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram