preloader

Konya Porselen Diş Kaplama - Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Konya’da bulunan kliniklerimizde titizlikle sunduğumuz porselen diş kaplama ve lamine diş kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçin!

Konya Porselen Diş Kaplama - Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Konya Porselen Diş Kaplama

Porselen diş kaplama genellikle dişlerinde görünüm açısından bir takım rahatsızlıkları olan hastalarımız tercih etmektedir. Diş kaplama teknikleri gün geçtikçe daha modern seviyelere ulaşmaktadır ve porselen diş kaplama da bunlardan birisidir.

Siz de dişlerinizin görünümünü daha güzel hale getirmek için porselen diş kaplama yaptırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya Lamine Diş Kaplaması Tedavisi

Yaprak porselen olarak bilinen laminate veneer uygulaması, dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan ince porselen bir tabakadır. Laminate Veneer uygulaması ile dişlerin daha beyaz görünmesi ve diş bozukluklarının ortadan kaldırılması sağlanır.

Konya Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Porselen & Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Konya porselen ve lamine diş kaplama fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle yönettiğimiz porselen diş kaplama sürecinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de porselen diş fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 (332) 324-2474 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın.

Gülümsemenizden ilham alıyoruz 🙂

Bizi tercih eden

Hastalarımız ne düşünüyor?

Yorumlar Google Haritalar‘dan çekilmiştir.

Dentova

Şimdi Randevu Alın!