preloader

Konya Diş Beyazlatma - Diş Temizletme & Beyazlatma Fiyatları

Dentova kliniğimizde siz değerli hastalarımız için, Konya’da özenle sunduğumuz diş beyazlatma, diş temizletme ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin!

Konya Diş Beyazlatma - Diş Temizletme & Beyazlatma Fiyatları

Konya Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerden ötürü renk değiştirmiş dişler için ideal bir kozmetik çözümdür. Sigara, çay, kahve ve kola gibi asitli içeceklerin fazla tüketiminden, eski dolgu, protez ve kaplamalar, antibiyotik veya aşırı florid tüketiminden dolayı dişlerde lekelenmeler oluşmaktadır.

Siz de Konya’da diş beyazlatma tedavisi için bir çözüm arıyorsanız, kliniğimiz ile iletişime geçerek hemen dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

Konya Diş Temizletme & Beyazlatma

Diş beyazlatma, temizletme (bleaching), dişlerin yüzeyinde oluşan renk bozulmalarını gidererek dişe doğal bir beyazlık kazandırılması işlemidir. Ağız hijyeni yeteri kadar önemsenmediğinde dişler daha kısa sürede doğal renginden uzaklaşmaktadır.

Konya Diş Temizletme
Konya Diş Beyazlatma & Temizletme Fiyatları

Diş temizletme hakkında

Diş beyazlatma (bleaching) iki yöntemle yapılır.

Konya Diş Beyazlatma & Temizletme Fiyatları

Diş beyazlatma fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle tedavisini yaptığımız diş temizletme sürecinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de diş beyazlatma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 (332) 324-2474 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın.

Gülümsemenizden ilham alıyoruz 🙂

Bizi tercih eden

Hastalarımız ne düşünüyor?

Yorumlar Google Haritalar‘dan çekilmiştir.

Dentova

Şimdi Randevu Alın!