• Necip Fazıl, Yeni Meram Cd. No:146, 42090 Meram/Konya
  • 0 (332) 324-2474
  • bilgi@dentovaestetik.com

Restoratif Diş Tedavisi

DİŞ TEDAVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Necip Fazıl, Yeni Meram Cd. No:146, 42090 Meram/Konya
  • 0 (332) 324-2474
  • bilgi@dentovaestetik.com

E-BÜLTEN

Restoratif Diş Tedavisi

Konservatif ve Restoratif Diş Tedavisi

Dentova Estetik  Konya Meram Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliğimiz'de Konservatif tedavi, çürüğün engellenmesinden, dişin minesinde oluşan kırılma ya da aşınma sonrasında kaybolan dokunun restore veya tedavi edilmesi gibi işlemleri kapsar. Konservatif tedavide diş hekimi, çürüğü temizledikten sonra kaybolan diş dokusunu onarmaya çalışır. 

Restoratif diş tedavisi ise diş yapılarının gelişimsel ya da kazanılmış hastalıklardan ötürü oluşan form bozukluklarını düzeltmek, restore etmek ve estetiğini dişe yeniden kazandırmak amacıyla gerçekleştirilir.

Her sağlık probleminde olduğu gibi ağız ve diş sağlığında da erken teşhis ve tedavi son derece önemlidir. Çürük dişler tedavi edilmediğinde içindeki damar, sinir dokusuna ulaşarak şiddetli ağrıların yaşanmasına neden olur. 

Dentova Estetik  Konya Meram Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliğimiz ile iletişime geçerek Konservatif ve Restoratif diş tedavileri  ve Konservatif ve Restoratif diş tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

(Sitemizde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.)

WhatsApp