• Necip Fazıl, Yeni Meram Cd. No:146, 42090 Meram/Konya
  • 0 (332) 324-2474
  • bilgi@dentovaestetik.com

Diş Eti Tedavisi

DİŞ TEDAVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Necip Fazıl, Yeni Meram Cd. No:146, 42090 Meram/Konya
  • 0 (332) 324-2474
  • bilgi@dentovaestetik.com

E-BÜLTEN

Diş Eti Tedavisi

Diş eti tedavisi olarak bilinen Periodontoloji, dişleri çevreleyen sert ve yumuşak dokuların hem klinik hem de mikroskopik yapısını inceleyen diş hekimliği dalıdır. Aynı zamanda bu dokularda neden olan hastalıkları teşhis eder, tedavilerini uygular ve sonrasında elde edilen sağlığın devamlılığını sağlar.

Periodontal hastalıklar, uzman hekimlerce uygulanan doğru teşhis ve tedavilerle büyük bir ölçüde önlenebilir. Diş eti hastalıklarında erken teşhis önemlidir.

Diş eti hastalığının belirtileri

Ağız kokusu
Ağızda kötü tat hissi
Sallanan dişler
Diş etlerinde çekilme
Diş etlerinde kanama
Diş fırçalarken kanama
Sıcağa ve soğuğa karşı hassasiyet
Dişlerin tam kapanmaması
Dişlerin arasında meydana gelen aralık
Diş etlerindeki şişlik ve kızarıklık
Diş eti hastalıkları bilinçsiz şekilde kullanılan antibiyotik veya vitamin ilaçlarıyla iyileşmez. Mutlaka uzman bir diş hekimi tarafından muayene edilmelidir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dentova Estetik  Konya Meram Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliğimiz ile iletişime geçerek diş eti tedavisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Sitemizde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi ve tanı koyması yerine geçmez.)

İmplant, Diş Hekimi, Meram, Konya, Konya İmplant , Meram, Konya İmplant Merkezi , Konya İmplant Tedavisi , Konya İmplant Fiyatları , Konyada İmplant , Konya İmplantation, Diş Beyazlatma Konya , Lazerle Diş Beyazlatma Konya , Diş Beyazlatma Fiyatları Konya , Şeffaf Ortodonti Konya , Konya Ortodonti Fiyatları , Görünmez Diş Teli Konya , Diş Teli Fiyatları Konya , Şeffaf Ortodonti Fiyatları Konya, Diş Estetiği Konya , Konya Estetik Diş Hekimi , Konya Özel Diş Polikliniği , Diş Estetiği Fiyatları Konya, Zirkonyum Konya , Konya Zirkonyum Kaplama , Konya Zirkonyum Kaplama Fiyatları , Konya Zirkonyum Dis Yapan Hekimler, Gülüş Tasarımı Konya , Konya Estetik Diş Hekimliği , Konya Özel Diş Poliklinikleri, Diş Tedavileri , Konya Özel Diş Hekimleri, Diş Hekimliğinde Lazer Uygulamaları Konya, Emax Porselen Konya , Diş Dolgu Fiyatları Konya , Kanal Tedavisi Fiyatları Konya , Özel Diş Dolgu Fiyatları Konya

WhatsApp